تعمیر، سرویس و نگهداری پله برقی | تهران و کرج

سرویس و نگهداری پله برقی در تهران

یک پله برقی با عملکرد مناسب و هموار، در عملکرد کسب و کار شما، تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. پله برقی یکی از پرکاربردترین ابزارآلات صنعتی در ساختمان ها یا مراکز خرید است و برای اطمینان از عملکرد روان و ایمن آن، باید حتما در زمینه دریفات خدمات سرویس و نگه داری پله برقی حساسیت زیادی به خرج دهید. پله برقی با عملکرد غیراستاندارد، نه تنها می تواند در رفت و آمد، کسب و کار و… اختلال ایجاد کند، بلکه می تواند باعث آزردگی و حتی آسیب دیدگی استفاده کنندگان و عموم شود.

به همین دلیل است که ما در آروین تجارت آسانسبر، تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که پله برقی شما همیشه بدون کوچک ترین مشکل و عملکردی به درستی کار می‌کند. هر قطعه و دستگاه برقی و صنعتی، دارای یک عمر مفید ثابت است و تعمیر و نگهداری دوره ای آن می تواند این اطمینان را حاصل کند که وسیله شما برای سال های آینده به خوبی همین امروز عملکرد مناسبی دارد. در ادامه این مطلب، در مورد سرویس و نگهداری پله برقی، توضیحات بیشتری به شما ارائه می‌دهیم.

خدمات سرویس و نگهداری پله برقی چیست؟

اینکه  تصور کنید که به محض شروع یک قرارداد خدمات سرویس و نگهداری پله برقی، دیگر نگران هیچ چیز دیگری نخواهید بود کاملا منطقی است. اما در نهایت، این شرکت تامین کننده و نگهدارنده پله برقی است که مسئول سرویس و رعایت موارد ایمنی است.

با این حال، مواقعی وجود دارد که قطعات پله برقی شما ممکن است به دلیل عدم دقت تامین کننده پله برقی شما خراب شده یا به هردلیلی به درستی کار نکند. به همین دلیل باید اطمینان حاصل کنید که قرارداد خدمات پله برقی و ایمنی شما طبق توافق اولیه شما به طور کامل انجام خواهد شد.

خدمات پله برقی و این تضمین را به شما می‌دهد که تمام جنبه های خدمات تعمیر و نگهداری شما به درستی، ایمن و مطابق با قراردادی که از قبل تعیین کرده اید انجام می شود. خدمات نگهداری و تعمیر آسانسور همچنین تأیید می کند که تجهیزات شما با تمام قوانین و مقررات ایمنی مطابقت دارد.

این خدمات کاملاً مستقل است – به این معنی که شما یک نمای کلی کاملاً بی طرفانه از عملکرد ارائه دهنده پله برقی خود دریافت می کنید و از ایمنی تجهیزات آسانسور خود اطمینان کسب می‌نمایید.

مزایای سرویس و نگهداری دوره ای پله برقی چیست؟

اگر ساختمان مورد نظر شما فقط یک یا چند پله برقی دارد که طبقات مختلف را به هم متصل می‌کند، فراموش نکنید که این سیستم ها نقش مهمی در حفظ عملکرد سازمان شما دارند. هنگامی که هر یک از پله‌ برقی ها شروع به مواجهه با مشکلات فنی می‌کند یا در عملکردشان اختلال ایجاد می‌شود، بصورت پیوسته روی پله های دیگر تاثیر مخرب می‌گذارد. شرکت آروین تجارت آسانبر علاوه بر ارائه خدمات تعمیر و نگهداری پله برقی، دارای یک تیم اختصاصی از تکنسین های آموزش دیده است که به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در دسترس شما هستند.
از دیگر مزایای این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • ضریب اطمینان و زمان کارکرد پله برقی خود را به حداکثر می‌رسانید؛
 • استفاده کنندگان در ایمنی کامل خواهند بود؛
 • با اطمینان از رعایت مشخصات و چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور، طول عمر پله برقی خود را افزایش می‌دهید؛
 • با بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی و تعمیرات کمتر، در هزینه های احتمالی صرفه جویی می‌کنید؛
 • بعنوان یک مرکز خرید، ساختمان و معبر ایمن و مطمعن در منطقه خود به شهرت می‌رسید؛
 • تمام استاندارد ها، ایمنی و مقررات لازم را رعایت می‌کنید.

5 مرحله اصلی سرویس و نگهداری پله برقی (چک لیست)

مراحل و چک لیست تعمیر و سرویس پله برقی در 5 گزینه کلی زیر خلاصه می‌شود:

 1. مشاوره اولیه: اولین قدم معمولاً گفتگوی حضوری یا تلفنی در مورد اهداف ساختمان و تجهیزات شما است. اولویت‌هایی که در اینجا به آنها پرداخته می‌شود معمولاً رعایت قرارداد، ایمنی، قابلیت اطمینان، کارایی و هزینه‌های هرچه کمتر است.
 2. بررسی قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور: ما قرارداد خدمات تعمیر و نگهداری یا سرویس پله برقی فعلی شما را بررسی خواهیم کرد. این مرحله برای تأیید این موضوع طراحی شده است که اسناد تعمیر و نگهداری آسانسور و خدمات شما معتبر، به روز و به نفع شما به عنوان مالک کسب و کار یا مالک ساختمان باشد. سپس بررسی می‌کنیم که ارائه‌دهنده تعمیر و نگهداری آسانسور شما با تمام قوانین و مقررات ایمنی قابل اجرا مطابقت دارد.
 3. بررسی و ارزیابی وضعیت اجزای پله برقی: این مرحله اختیاری به ما این امکان را می دهد تا کارهایی که تامین کننده پله برقی شما انجام داده است ارزیابی کرده و آن را با قرارداد سرویس یا خدمات تجهیزات پله برقی شما مقایسه کنیم. در این مرحله، می‌خواهیم مطمئن شویم در ازای پولی که پرداخت می‌کنید، خدمات لازم و کافی را دریافت می‌نمایید.
 4. ارزیابی عملکرد پله برقی: در این مرحله، ما می توانیم بررسی جامعی از عملکرد پله برقی شما به عنوان یک مرحله اختیاری انجام دهیم. ما عملکرد پله برقی شما را بررسی خواهیم کرد، از جمله اینکه چند بار از کار افتاده است یا برای چه مدت و با چه سرعتی تعمیر یا سرویس شده است.
 5. بررسی خرابی و رفع عیب جزئی: مشتریان همچنین ممکن است به صورت اختیاری درخواست کنند که خرابی یک جزء را بررسی کنیم. ما می توانیم به عنوان مثال، خرابی یک زنجیر پله برقی را که فقط یک سال از کارکرد آن می گذرد، بررسی و عیب یابی کنیم. به طور کلی، اجزای جدید باید مدت زمان زیادی دوام بیاورند، بنابراین ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که تامین کننده پله برقی شما از تجهیزات دقیق استفاده می کند و تجهیزات مورد نیاز را به درستی نصب کرده اند تا از عمر طولانی اطمینان حاصل شود.

سرویس و تعمیر پله برقی در تهران

سرویس و نگهداری پله برقی در تهران و کرج، باتوجه به پیشرفت روز افزون و افزایش استفاده از این ابزار صنعتی، باعث شده است تا تقاضا برای این خدمات افزایش پیدا کند. از همین رو شرکت های مختلفی در این زمینه در تهران در حال فعالیت هستند. آروین تجارت یکی از بهترین شرکت های سرویس و نگهداری پله برقی در تهران است که با تیمی مجرب و تکنسین ماهر، بهترین و حرفه ای ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

هرچند وقت یکبار نیاز به بازرسی و سرویس پله برقی نیاز است؟

توصیه ما این است که حداقل سالی یک یا دو بار پله برقی خود را بازرسی و سرویس کنید. این باید کاملاً مستقل از ارائه دهنده خدمات فعلی شما باشد و یک نمای کلی از کارایی پله برقی، عملکرد و همچنین اجرای قرارداد سرویس و نگهداری پله برقی به شما ارائه دهد.

چرا آروین لیفت؟

آروین تجارت آسانبر (آروین لیفت) به عنوان یک شرکت مستقل با یک تکنسین ماهر می تواند در حوزه نصب پله برقی، انواع آسانسور و بالابر با تمامی سازندگان و مصرف کنندگان کار کند. با فعالیت به عنوان یک شرکت مستقل، ما همچنین می توانیم قیمت های بسیار اقتصادی به شما ارائه دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
خدمات ما

مقالات مرتبط

error:
اسکرول به بالا