مزیت های نصب آسانسور

مزیت های آسانسور و پله برقی

مزایای نصب آسانسور

نصب آسانسور راه حلی درازمدت برای تمام نیازهای شما در بلند کردن وسایل سنگین ارائه می دهند و چندین مزیت را ارائه می دهند.

برخی از این موارد عبارتند از:

  • حمل و نقل ایمن، آسان، عمودی کالا
  • بهره وری بیشتر
  • صرفه جویی در زمان
  • نیروی کار کمتر از حمل کالا
  • رفع نیاز به لیفتراک

تنها پنج مرحله طول می کشد تا یک تکنسین آموزش دیده آسانسور جدید شما را نصب کند.

نصب آسانسور

1. تنظیم ستون ها در جای خود

ابتدا، تکنسین مطمئن می شود که مکانی که می خواهید نصب آسانسور صورت گیرد، گزینه خوبی باشد. آنها در صورت لزوم گزینه های جایگزین را پیشنهاد خواهند کرد.

  • باید فضای کافی برای  کار ایمن  وجود داشته باشد بدون اینکه بر روند کار شما تأثیر بگذارد.
  • طبقات در هر دو سطح باید به اندازه کافی محکم باشند تا در هنگام بارگیری از سیستم بالابر پشتیبانی کنند. آنها همچنین بررسی خواهند کرد که فضای خالی کافی برای بارگیری و تخلیه بار وجود دارد.
  • آنها ستون ها را پیچ می کنند و ستون ها را در جای خود هدایت می کنند.

2. اضافه کردن کابین

خطوط کلی بر روی زمین و دیوارها ترسیم می شود تا اطمینان حاصل شود که کابین در محل صحیح قرار می گیرد تا به طور یکنواخت و تراز ستون ها را طی کند. کابین در داخل ستون ها در موقعیت دقیقی که با این علامت گذاری ها نشان داده شده است قرار می گیرد. بلوک‌های چرخ بر روی ستون‌ها نصب می‌شوند و بر این اساس به پایه‌های کابین پیچ می‌شوند. زنجیر بالابر نصب شده و به بلوک های چرخ متصل می شود. وقتی کابین بالا می رود، اینها نباید از چرخ دنده خارج شوند.

3. بالا بردن پایه محرک برای نصب آسانسور مکانیکی

اگر یک بالابر مکانیکی نصب می کنید، پایه درایو در بالای ستون ها قرار می گیرد. هنگامی که موتور درایو به درستی نصب شود، پایه محرکه در جای خود پیچ ​​می شود و بعداً به تکیه گاه ها جوش داده می شود.

4. مونتاژ و تنظیم دروازه ها و محوطه ها

دروازه ها و محفظه  ها برای جلوگیری از لیز خوردن اقلام از VRC و آسیب رساندن به شخصی مهم هستند. اینها باید محکم در جای خود جوش داده شوند.

5. سیم کشی قطعات الکتریکی

تکنسین شما از تمام سیم کشی هایی که باعث بالا و پایین رفتن آسانسور شما می شود، مراقبت خواهد کرد. این اطمینان حاصل می کند که آسانسور به راحتی با یک سوئیچ کار می کند. آنها همچنین مطمئن خواهند شد که آسانسور به درستی کار می کند و هر یک از کارکنان شما می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند.

یک بررسی نهایی

آخرین مرحله در نصب موفقیت آمیز آسانسور شامل بازرسی کامل واحد است. سپس، به کارمندان شما یا اپراتور تعیین شده نشان داده می شود که چگونه آسانسور را ایمن کار کنند. این باید به عنوان آخرین بررسی عملیاتی آسانسور شما باشد.

نصب آسانسور راه حلی عالی برای کمک به رشد سریع کسب و کار شما است. منتظر چی هستی؟ با شرکت آروین تجارت آسانبر تماس  بگیرید و بیایید کسب و کار شما را به سطح بعدی برسانیم. ما راه حل های متناسب با نیاز شما را ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات
خدمات ما

مقالات مرتبط

error:
اسکرول به بالا