طراحی فروش، راه اندازی و نصب آسانسور

گروه مهندسی آروین تجارت، با تکیه بر دانش متخصصین خود در حوزه راه اندازی و نصب آسانسور در انواع مختلف آسانسور هیدرولیکی، آسانسور کششی و آسانسور گیربکسی، سعی داشته تا بهترین خدمات را با نازل‌ترین قیمت ها به مشتریان عزیز ارائه نموده و با ارائه بهترین خدمات سرویس و نگهداری آسانسور، تلاش بر این بوده که رضایت مشتریان را جلب نماییم. شما می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و به‌صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

نصب آسانسور، ایمنی، کیفیت و تنوع در خدمات

باتوجه به تنوع خدمات نصب آسانسور و انواع مختلف آسانسور، ما سعی کرده‌ایم تا با مطالعه و شناخت نیازهای مخاطبین و مشتریان، بروزترین و بهترین گزینه ها را انتخاب کرده و خدمات خود را ارائه دهیم:

فعالیت بین المللی

آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک یکی از ایمن‌ترین و نرم ترین مدل های آسانسور است که مزایای بسیاری دارد.

واردات و صادرات
آسانسور گیربکسی

یا آسانسور موتور گیربکس، از انواع آسانسور های کششی هستند که به کمک اصطکاک گیربکس و قرقره حرکت می‌کنند.

آسانسور و پله برقی
آسانسور کششی

این نوع از خدمات نصب آسانسور، با به‌کمک نیروی محرکه و سیم بکسل حرکت می‌کند و انواع مختلفی را شامل می‌شود.

آسانسور و پله برقی
آسانسور گیرلس

برخلاف نوع آسانسور قبل که گفتیم، این نوع از نصب آسانسور، بدون گیربکس بوده و به کمک اینورتر یا درایو کنترل، حرکت‌ می‌کند.

پروانه مونتاژ
آسانسور روملس

این نوع از آسانسور ها، معمولا بدون موتورخانه و فضای مستقل بوده و موتور و تابلو فرمان و... در کنار بالاترین توقف نصب می‌گردد

بهترین خدمات سرویس و تعمیر آسانسور

ما در گروه فنی و مهندسی آروین تجارت، سعی کرده‌ایم تا در حوزه سرویس، تعمیر، نگهداری و نصب آسانسور به مشتریان عزیز خدمات ارائه کنیم. برای مشاهده تعرفه ها، جزئیات و نکات مهم در زمینه سرویس و تعمیر، صفحه خدمات سرویس و تعمیر آسانسور را مشاهده کنید.​

خدمات سرویس و نصب آسانسور

صفر تا صد طراحی و نصب آسانسور را به ما بسپارید

قبل از هرچیزی، برای اینکه مطمئن شویم همه چیز درست و اصولی اجرا می‌شود و سرجای خودش است، وضعیت کلی محل اجرا و نصب آسانسور و بالابر هیدرولیکی را از نظر آمادگی، نظارت، بررسی و گزارش می‌کنیم که شامل موارد زیر است:​

وضعیت چاه آسانسور

چاه محل نصب آسانسور باید تمیز، خشک و عاری از هرگونه زباله و نخاله باشد.

حفاظ و امنیت ورودی

تمامی ورودی های شفت با حفاظ تمام قد و امنیت کامل برای جلوگیری از سقوط پرسنل و حوادث، محافظت شده و امنیت کامل کار، تامین می‌گردد.

نقاط مهم بالابر در چاهک

تیرهای آسانسور و همچنین مجاری تهویه، از قبل مطابق نقشه‌های ساختمانی باید وجود داشته باشند و یا در صورت عدم اجرا، طرح ریزی شوند تا از هزینه های احتمالی آینده، جلوگیری شود.

موتورخانه آسانسور

یک محل تمیز و خشک، ترجیحا در طبقه همکف ساختمان، برای قرار دادن متعلقات و موارد نصب آسانسور در نظر گرفته خواهد شد.

بازدید کامل قبل از نصب آسانسور و مشاوره رایگان

خیالتان راحت باشد. تکنسین های شرکت آروین تجارت، از محل مورد نظر شما برای نصب آسانسور بازدید به‌عمل آورده و به شما در مورد صفرتاصد کار به‌صورت رایگان مشاوره می‌دهند. فقط کافی‌ست تا باما تماس بگیرید.

همچنین رعایت نکات ایمنی آسانسور، یکی از فاکتور های حیاتی است که تمام و کمال، مطابق با تمامی استاندارد ها و خواسته ها باید انجام شود

مشاوره رایگان نصب آسانسور

نمونه کار نصب آسانسور

بهترین شرکت فروش و نصب آسانسور

بسیاری از شرکت‌های فنی و مهندسی در حوزه تولید، نصب و طراحی آسانسور در تهران و شهرستان‌ها به‌اجرای پروژه های کوچک و بزرگ مشغول هستند. اما آیا می‌توان به هرکسی اعتماد کرد؟ نصب و طراحی آسانسور، از نظر ایمنی، بسیار حساس بوده و نیازمند یک تیم مهندسی حرفه‌ای و باتجربه برای اجرا است. پس اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی و آسانسور هستید، تیم آروین تجارت آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز با بهترین کیفیت، بالاترین ایمنی و مناسب‌ترین قیمت های بازار است.

نصب و فروش آسانسور با نازل ترین قیمت

شرکت آروین تجارت، با سالها تجربه در حوزه فروش آسانسور، تعمیرات و نگهداری، توانسته‌است به یکی از بهترین شرکت های نصب و فروش آسانسور تبدیل شود. شما می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و با بهترین قیمت‌های بازار، اقدام به سفارش نصب آسانسور نمایید.

نصب انواع آسانسور آروین تجارت

مدیریت حرفه‌ای پروژه

ما برای اجرای تمامی پروژه‌های کوچک و بزرگ خود، یک تیم متخصص و حرفه‌ای در نظر خواهیم گرفت که تمامی مراحل کار را دقیقا باتوجه به تمامی برنامه ها، طراحی آسانسور و اهداف مشخص شده، به‌صورت کاملا مدیریت شده، اجرا می‌نمایند. نظم و دقت در پروژه‌های آروین تجارت، حرف اول را می‌زند! همچنین برای اطلاع دقیق از مراحل نصب آسانسور، روی این لینک کلیک کنید و از تمامی مراحل پروژه بصورت کامل و مرحله به مرحله آشنا شوید!

قیمت نصب آسانسور

هزینه و قیمت فروش و طراحی آسانسور، معمولا به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. از نوع اتاق آسانسور، روملس یا گیرلس، آسانسور گیربکسی، هیدرولیکی یا کششی گرفته تا ابعاد مختلف چاه آسانسور، اندازه‌های اتاق و جنس بدنه از عواملی هستند که در قیمت و هزینه نصب آسانسور تاثیرگذار هستند. شما می‌توانید با تکنسین های آروین تجارت تماس گرفته و در مورد قیمت نصب آسانسور، قیمت فروش آسانسور و طراحی آن مشاوره دریافت کنید. (تماس)

یک قدم دیگر تا سفارش آسانسور!

فرقی نمی‌کند که برای یک ساختمان مسکونی کوچک قصد نصب و خرید آسانسور را دارید، یا اینکه برای یک مجتمع تجاری بزرگ به دنبال بهترین شرکت آسانسور هستید. ما در آروین تجارت، به‌طور تخصصی و دقیق، از محل پروژه و نوع ساختمان بازدید کرده، سپس نیازسنجی انجام می‌دهیم و بهترین گزینه را برای طراحی و نصب آسانسور به شما پیشنهاد می‌دهیم. همین حالا می‌توانید فرم مقابل را پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

آسانسور

سوالات متداول

قیمت نصب آسانسور معمولا به عوامل متنوعی بستگی دارد. از نوع آسانسور و سیستم مکانیکی دستگاه گرفته تا ابعاد و اندازه و محل نصب، در تعیین قیمت و هزینه طراحی و نصب آسانسور تاثیرگذار هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و در مورد قیمت های دقیق و به‌روز، اطلاعات کسب نمایید.

از ابتدای کار یعنی مشاوره و بازدید، تا انتهای کار یعنی بازرسی نهایی و تکمیل پروژه، حداقل 20 روز کاری زمان نیاز است. این مقدار، باتوجه به تعداد توقف‌ها، نوع آسانسور، محل نصب و… می‌تواند بیشتر نیز باشد. زمان نصب آسانسور معمولا بعد از بازدید و مشخص شدن اطلاعات اولیه پروژه مشخص می‌شود.

جهت هرگونه پرسش پاسخ به واتساپ شرکت مراجعه نمایید. در ابتدا پس از مشاوره و درخواست بازرسی از پروژه، دستگاه ها از نظر الکتریکال و مکانیکال به صورت کامل بازدید و کنترل می شود. در این حالت اگر قطعه یا مداری معیوب و فرسوده باشد با تعویض و تعمیر به موقع از به وجود آمدن هزینه های اضافه جلوگیری می شود.

error:
اسکرول به بالا