از تولید تا نصب و فروش آسانسور هیدرولیکی

بطور کلی، آسانسور ها در دو نوع کلی آسانسور هیدرولیکی و کششی تقسیم بندی می‌شوند. آسانسور هیدرولیک هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ ایمنی بهتر بوده و مزیت های بسیار دارند. شرکت فنی مهندسی آروین تجارت با اجرای پروژه های بزرگی در این زمینه، توانسته تجربیات بسیار ارزشمندی کسب کند و بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید. فقط کافیست تا با ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید.

فروش آسانسور هیدرولیکی با بهترین قیمت و کیفیت

اولین بار حدود 60 سال پیش بود که سیستم های آسانسور هیدرولیکی روانه بازار شده و باتوجه به ایمنی بالا و عدم سقوط، توانست توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. ما در شرکت آروین تجارت، تمام سعی خود را برای اجرای یک پروژه بی نقص، حرفه ای و اقتصادی خواهیم داشت تا یک پروژه برد-برد را با مشتریانمان رقم بزنیم. در این قسمت می‌توانید انواع مختلف آسانسور را مشاهده کنید:

پروانه مونتاژ
آسانسور گیربکسی

یا آسانسور موتور گیربکس، از انواع آسانسور های کششی هستند که به کمک اصطکاک گیربکس و قرقره حرکت می‌کنند.

آسانسور و پله برقی
آسانسور کششی

این نوع از خدمات نصب آسانسور، با به‌کمک نیروی محرکه و سیم بکسل حرکت می‌کند و انواع مختلفی را شامل می‌شود.

آسانسور و پله برقی
آسانسور گیرلس

برخلاف نوع آسانسور قبل که گفتیم، این نوع از نصب آسانسور، بدون گیربکس بوده و به کمک اینورتر یا درایو کنترل، حرکت‌ می‌کند.

پروانه مونتاژ
آسانسور روملس

این نوع از آسانسور ها، معمولا بدون موتورخانه و فضای مستقل بوده و موتور و تابلو فرمان و... در کنار بالاترین توقف نصب می‌گردد

سفارش آسانسور هیدرولیکی

برخلاف آسانسورهای کششی که با کابل و قرقره بالا و پایین می‌روند، آسانسور هیدرولیک با پمپ روغن به داخل سیلندر، باعث جابجایی کابین آسانسور هیدرولیک می‌شود. این سیستم نیاز به موتورخانه را از بین برده و در نتیجه هزینه ها را تاحد زیادی کاهش می‌دهد. همچنین اجرای آسانسور هیدرولیکی هیچ محدودیتی در تعداد توقف نداشته و تنها ضعف آن، در سرعت جابجایی است. اگر قصد خرید و نصب آسانسور هیدرولیکی را دارید، همین حالا با تکنسین های ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت، جهت طراحی، تولید و اجرای پروژه، به محل مورد نظرتان نیرو اعزام شود.

خدمات سرویس و نصب آسانسور

امنیت اولویت کار ما است!

لازمه اصلی چنین خدماتی، بررسی کامل محل، ایجاد تدابیر امنیتی و اجرای پروژه مطابق با تمامی استاندارد ها و اصول اجرایی است. نگران هیچ چیز نباشید. تکنسین های فنی شرکت آروین تجارت آسانبر، قبل از هرچیزی از محل بازدید به عمل آورده، تمامی موارد را لحاظ نموده، طراحی اولیه را انجام داده و سپس با رعایت تمامی نکات اصولی و استاندارد های نصب آسانسور هیدرولیکی، نسبت به اجرای پروژه اقدام می‌نمایند.

وضعیت چاه آسانسور

چاه محل نصب آسانسور باید تمیز، خشک و عاری از هرگونه زباله و نخاله باشد.

حفاظ و امنیت ورودی

تمامی ورودی های شفت با حفاظ تمام قد و امنیت کامل برای جلوگیری از سقوط پرسنل و حوادث، محافظت شده و امنیت کامل کار، تامین می‌گردد.

نقاط مهم بالابر در چاهک

تیرهای آسانسور و همچنین مجاری تهویه، از قبل مطابق نقشه‌های ساختمانی باید وجود داشته باشند و یا در صورت عدم اجرا، طرح ریزی شوند تا از هزینه های احتمالی آینده، جلوگیری شود.

موتورخانه آسانسور

یک محل تمیز و خشک، ترجیحا در طبقه همکف ساختمان، برای قرار دادن متعلقات و موارد نصب آسانسور در نظر گرفته خواهد شد.

بررسی محل مورد نظر، مشاوره رایگان نصب آسانسور هیدرولیکی

در صورت تمایل همکاری با مجموعه آروین تجارت، ما نیروهای خبره را به محل مورد نظرتان اعزام می‌کنیم تا اوضاع و جوانب را بطور کامل بررسی کنند. سپس با توجه به موقعیت و خواسته های شما، بهترین گزینه های نصب آسانسور هیدرولیکی را به شما ارائه می‌دهند و پروژه را از صفر تا صد برای شما کنترل و ارجا می‌کنند. فقط کافیست تا جهت بازدید محل با مشاورین ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان نصب آسانسور

نمونه کار آسانسور هیدرولیکی

برترین شرکت آسانسور هیدرولیکی در تهران

نا مفتخریم تا با ارائه یک رزومه قدرتمند و تجربه درخشان در حوزه نصب انواع بالابر و آسانسور هیدرولیکی، اعلام کنیم که یکی از بهترین شرکت های نصب بالابر هیدرولیکی در تهران و حومه بوده و توانسته ایم افتخارات بسیاری را کسب کنیم. از جمله این افتخارات، جلب رضایت مشتریان بسیاری است که در این حوزه، با ما همکاری داشته اند. شما هم می‌توانید با سپردن پروژه نصب بالابر هیدرولیکی خود به ما، تجربه یک همکاری موفق و لذتبخش را برای خود و برای ما به ارمغان بیاورید.

فروش آسانسور هیدرولیکی کاملا بصرفه و اقتصادی

با یک نگاه کلی به بازار، متوجه خواهید شد که نوسان و تنوع قیمت آسانسور هیدرولیکی در بازار، بسیار بالا بوده و شاید کمی گیج کننده باشد که قیمت کدام شرکت بهتر است. اگر به دنبال یک پلن اقتصادی برای نصب آسانسور هیدرولیک هستید، نگران نباشید. تیم فنی مهندسی آروین، با تجربه فراوان در این زمینه، سعی در تهیه و اجرای بهترین متریال و آسانسور هیدرولیک، با نازل ترین قیمت ها است. شما می‌توانید در شروع یک پروژه به صرفه و اقتصادی روی ما حساب کنید.

نصب انواع آسانسور آروین تجارت

مدیریت حرفه‌ای پروژه

ما برای اجرای تمامی پروژه‌های کوچک و بزرگ خود، یک تیم متخصص و حرفه‌ای در نظر خواهیم گرفت که تمامی مراحل کار را دقیقا باتوجه به تمامی برنامه ها، طراحی آسانسور و اهداف مشخص شده، به‌صورت کاملا مدیریت شده، اجرا می‌نمایند. نظم و دقت در پروژه‌های آروین تجارت، حرف اول را می‌زند!

قیمت آسانسور هیدرولیکی

قیمت آسانسور هیدرولیکی نیز یکی دیگر از فاکتور هایی است که هرکسی قبل از شروع پروژه، به دنبال آن است. امروزه باتوجه به شرایط خاص کنونی، قیمت بازار آسانسور دارای نوسان بوده و نمی‌توان یک قیمت ثابت و مشخص در وبسایت ارائه داد. اما اصلا جای نگرانی نیست. شما هر ساعتی که بخواهید، می‌توانید با شماره های داخل سایت تماس گرفته و یا تنها دکمه زیر را لمس کنید تا به مشاورین ما وصل شده و از آخرین و بروز ترین قیمت آسانسور هیدرولیکی باخبر شوید.

قیمت آسانسور هیدرولیکی چقدر است؟

اگر قصد خرید و سفارش بالابر هیدرولیکی را دارید، همین حالا می‌توانید با تکنسین های ما تماس گرفته و در خصوص پروژه خود مشاوره دریافت کنید. مجموعه آروین تجارت آسانبر، متشکل از تیمی حرفه ای و باتجربه، آماده خدمت رسانی در زمینه های مختلف نصب بالابر، آساسنور و پله برقی به مشتریان عزیز است. فارغ از حجم پروژه، تعداد توقف، محل اجرا و نوع کاربری، می‌توانید روی ما حساب کنید. فرقی نمی‌کند که برای ساختمان مسکونی قصد اجرای آسانسور هیدرولیکی را دارید یا اینکه برای یک مجموعه بزرگ و مرتفع چنین تصمیمی دارید. تنها کافی است تماس بگیرید!

آسانسور

سوالات متداول

قیمت اجرا و نصب آسانسور هیدرولیکی معمولا براساس حجم کار، محل اجرا، ابعاد کابین و عوامل دیگر مانند نوسانات بازار تعیین می‌گردد. شما می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و از آخرین قیمت های آسانسور هیدرولیک باخبر شوید.

برخلاف آسانسور کششی که به وسیله کابل و قرقره عمل می‌کند، آسانسور های هیدرولیکی به کمک پمپاژ روغن در یک سیلندر عمودی باعث بالا رفتن کابین آسانسور شده و در عمل بازگشت، با تخلیه روغن از داخل منبع هیدرولیک، کابین به پایین حرکت می‌کند. تفاوت دیگری که این دو دستگاه دارند، در سرعت حرکت است که آسانسور های هیدرولیک سرعت کمتری نسبت به کششی دارند.

error:
اسکرول به بالا