خدمات شرکت آروین تجارت

با تکیه بر دانش و مهارت متخصصین خود، آماده همکاری در تمامی زمینه های طراحی، تولید، نصب و راه‌اندازی آسانسور، بالابر و پله برقی با بروزترین تکنولوژی روز دنیا و به‌صورت کاملا تخصصی و استاندارد با مشتریان عزیز است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان باما در تماس باشید.

مزایای همکاری با شرکت آروین تجارت

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نصب و تولید آسانسور

تکنسین طراحان آوین تجارت، مطابق با تمامی خواسته های شما و متناسب با محل مورد نظرتان، بهترین طرح ها را پیاده‌سازی می‌کند.

نصب و تولید بالابر

تیم مهندسی آروین تجارت، کیفیت، ایمنی، استاندارد و دوام را پس از اجرا به شما خواهد داد.

نصب و تولید پله برقی

ارائه تمامی سرویس ها و خدمات پس از فروش و اطمینان سلامت و ایمنی محصول توسط تیم آروین تجارت.

مشاوره

مجموعه فنی مهندسی آروین تجارت آسانبر با بهره گیری از متخصصان مجرب اقدام به ارائه مشاوره در زمینه فروش و خدمات آسانسور، پله برقی و بالابرهای صنعتی می کند. این مجموعه بهترین انتخاب و مناسب ترین گزینه را از لحاظ کیفیت و از لحاظ اقتصادی به متقاضیان محترم پیشنهاد می کند.

مشاوره

طراحی

پس از ارائه مشاوره توسط کارشناسان مجموعه در صورت تمایل با توجه به درخواست و نیاز کارفرما، شرکت به طراحی آسانسور، پله برقی و بالابر می پردازد. 

فروش

با توجه به طراحی و نقشه های تهیه شده توسط پرسنل فنی شرکت جهت آسانسور، پله برقی، بالابر و تائید کارفرما اقدام به تهیه و فروش متریال مورد نیاز با بهترین سطح کیفی میگردد.

نصب و اجرا

این مجموعه با استفاده از نقشه ها و متریال تهیه شده توسط شرکت یا کارفرما با تکیه بر دانش و تجربه فنی اقدام به نصب و اجرای انواع پک آسانسور، پله برقی و بالابر می نماید.

سرویس و نگهداری

پس از ثبت درخواست مشتریان در پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۲۰۵۶۵۸۷۵۷ و ارتباط کارشناسان مجموع با ایشان در ابتدا با اعزام پرسنل فنی، بازرسی کاملی از دستگاه همراه با گزارش کتبی انجام می شود و یک نسخه از گزارش به مشتری ارائه می گردد.
در این مرحله با توجه به بررسی های فنی بنا به نیاز قطعات فرسوده و معیوب تعویض یا تعمیر می گردند.

“توجه”
مجموعه مهندسی آروین تجارت آسانبر به تمامی تقاضاهای سرویس و نگهداری، آسانسور، پله برقی، بالابر ارائه خدمات دارد و تفاوتی در این خصوص میان پروژه های نصب شده توسط خود شرکت و یا پشتیبانی و سرویس پروژه های نصب شده توسط شرکت های همکار ندارد . لذا با بهترین و سریع ترین خدمات در خدمت همه مشتریان عزیز می باشد.

سرویس آسانسور

دریافت تاییدیه استاندارد

در این مرحله تاییدیه به دو صورت دستگاه های فاقد استاندارد اولیه و دستگاه های دارای استاندارد اولیه و تقاضای استاندارد ادواری انجام می شود به این گونه که پس از ثبت درخواست در سامانه اداره استاندارد توسط شرکت و تعیین شرکت بازرسی دعوت به عمل می آید.
سپس بعداز بازرسی چک لیست عدم تطبق توسط بازرس ارائه میشود و با رفع موارد مراحل صدور گواهی استاندارد آسانسو، پله برقی، بالابر انجام می شود.

برگزاری دوره های آموزشی

آروین تجارت آسانبر با برگزاری دوره های آموزشی علمی و عملی آسانسور، پله برقی، بالابر به متقاضیان این رشته گواهی نامه ارائه کرده تا جذب بازار کارشده و کسب درآمد کنند.

error:
اسکرول به بالا