مشاوره

مجموعه فنی مهندسی آروین تجارت آسانبر با بهره گیری از متخصصان مجرب اقدام به ارائه مشاوره در زمینه فروش و خدمات آسانسور، پله برقی و بالابرهای صنعتی می کند. این مجموعه بهترین انتخاب و مناسب ترین گزینه را از لحاظ کیفیت و از لحاظ اقتصادی به متقاضیان محترم پیشنهاد می کند.

مشاوره

طراحی

پس از ارائه مشاوره توسط کارشناسان مجموعه در صورت تمایل با توجه به درخواست و نیاز کارفرما، شرکت به طراحی آسانسور، پله برقی و بالابر می پردازد. 

فروش

با توجه به طراحی و نقشه های تهیه شده توسط پرسنل فنی شرکت جهت آسانسور، پله برقی، بالابر و تائید کارفرما اقدام به تهیه و فروش متریال مورد نیاز با بهترین سطح کیفی میگردد.

نصب و اجرا

این مجموعه با استفاده از نقشه ها و متریال تهیه شده توسط شرکت یا کارفرما با تکیه بر دانش و تجربه فنی اقدام به نصب و اجرای انواع پک آسانسور، پله برقی و بالابر می نماید.

سرویس و نگهداری

پس از ثبت درخواست مشتریان در پیام رسان واتس آپ به شماره ۰۹۲۰۵۶۵۸۷۵۷ و ارتباط کارشناسان مجموع با ایشان در ابتدا با اعزام پرسنل فنی، بازرسی کاملی از دستگاه همراه با گزارش کتبی انجام می شود و یک نسخه از گزارش به مشتری ارائه می گردد.
در این مرحله با توجه به بررسی های فنی بنا به نیاز قطعات فرسوده و معیوب تعویض یا تعمیر می گردند.

“توجه”
مجموعه مهندسی آروین تجارت آسانبر به تمامی تقاضاهای سرویس و نگهداری، آسانسور، پله برقی، بالابر ارائه خدمات دارد و تفاوتی در این خصوص میان پروژه های نصب شده توسط خود شرکت و یا پشتیبانی و سرویس پروژه های نصب شده توسط شرکت های همکار ندارد . لذا با بهترین و سریع ترین خدمات در خدمت همه مشتریان عزیز می باشد.

سرویس آسانسور

دریافت تاییدیه استاندارد

در این مرحله تاییدیه به دو صورت دستگاه های فاقد استاندارد اولیه و دستگاه های دارای استاندارد اولیه و تقاضای استاندارد ادواری انجام می شود به این گونه که پس از ثبت درخواست در سامانه اداره استاندارد توسط شرکت و تعیین شرکت بازرسی دعوت به عمل می آید.
سپس بعداز بازرسی چک لیست عدم تطبق توسط بازرس ارائه میشود و با رفع موارد مراحل صدور گواهی استاندارد آسانسو، پله برقی، بالابر انجام می شود.

برگزاری دوره های آموزشی

آروین تجارت آسانبر با برگزاری دوره های آموزشی علمی و عملی آسانسور، پله برقی، بالابر به متقاضیان این رشته گواهی نامه ارائه کرده تا جذب بازار کارشده و کسب درآمد کنند.

error:
اسکرول به بالا