شرکت آروین تجارت آسانبر از سال 90 فعالیت خود را آغاز کرده و در سال 96 با تکیه بر دانش و تجربه مدیران و متخصصان فنی، شرکت فنی و مهندسی آروین تجارت آسانبر را به صورت رسمی به ثبت رساند. از این رو آروین تجارت آسانبر به صورت جدی تر توانایی خود را به صورت گسترده در زمینه طراحی فروش، نصب و خدمات آسانسور، پله برقی و بالابرهای صنعتی و خانگی به کار گرفته است.
در همین راستا با توجه به نیازهای ضروری شرکت فنی مهندسی آروین تجارت آسانبر برای توسعه مجموعه و انجام فعالیت های بهتر در ضمینه آسانسور، پله برقی، بالابر موفق دریافت جواز کسب از اتحادیه کشوری آسانسور، پله برقی و خدمات وابسته شد.
مجموعه مهندسی آروین تجارت آسانبر به پشتوانه همین امر توانست با کسب امتیاز مناسب پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور و پله برقی از وزارت صمت را دریافت کند.
شرکت آروین تجارت آسانبر در زمینه طراحی، فروش، نصب و خدمات پس از فروش کلیه آسانسورهای کششی و هیدرولیک، پله برقی و بالا بر های کششی و هیدرولیک به صورت جدی فعالیت دارد.

ماموریت و اهداف ما

شرکت آروین تجارت آسانبر با داشتن دانش و تجربه در زمینه آسانسور، پله برقی، بالابر همواره در تلاش است بهترین محصولات و خدمات با استانداردهای روز و ایمنی را به مشتریان خود ارائه دهد.

شرکت آروین تجارت آسانبر ارائه دهنده خدمات و فروش انواع آسانسور، پله برقی و بالابر

error:
اسکرول به بالا