خدمات طراحی و نصب پله برقی

شرکت فنی مهندسی آروین تجارت در زمینه طراحی و نصب انواع پله برقی در اماکن مختلف، دارای تخصص، تجربه و دانش کافی بوده و تمامی خدمات سرویس و نصب پله برقی را با بهترین قیمت و کیفیت برای متقاضیان عزیز به اجرا در می‌آورد.

مقدمه ای بر نصب پله برقی

با گسترش ساخت و ساز و حضور مراکز خرید بزرگ، فروشگاه ها، مغازه های بزرگ، فرودگاه ها و…، نیاز به خدمات نصب پله برقی نیز رو به افزایش رفته است. پله برقی یا پله متحرک، سیستم مکانیکی منحصر به فردی است که برای جابجایی افراد در طبقات مختلف یک فضای بسته یا باز مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

معرفی انواع پله برقی

فعالیت بین المللی
پله برقی تجاری

این نوع برای فضاهایی که تجمع زیاد نبوده و کمتر از 12 ساعت نیاز به استفاده است کاربرد دارد.

واردات و صادرات
پله برقی نیمه تجاری

فضاهایی مانند پل عابر پیاده که بیشتر مواقع، عموم مردم در حال تردد هستند کاربرد داشته و برای فضای باز مناسب است.

آسانسور و پله برقی
پله برقی غیر تجاری

نوع غیرتجاری برای فضاهای کاملا عمومی و پر رفت و آمد مانند مترو، پایانه مسافربری و... مناسب است.

آسانسور و پله برقی
پیاده روی متحرک

این نوع پیاده رو برای جابجایی بین لول هایی که تا 12 درجه شیب دارند، مانند فروشگاه ها کاربرد داشته و به صورت رمپ است.

پروانه مونتاژ
پله برقی خانگی

مدل خانگی برای فضاهای کم جمعیت مانند مجتمع مسکونی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خدمات سرویس و نگهداری پله برقی با آروین تجارت

موضوع پله برقی، تنها به طراحی، نصب و اجرای پله برقی ختم نمی‌شود؛ بلکه باتوجه به حساسیت این موضوع، اهمیت ایمنی و عملکرد صحیح در هر زمان، نیاز به سرویس و نگهداری پله برقی نیز امری مهم است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. شرکت آروین تجارت آسانبر با تکیه بر دانش اعضای خبره خود، در زمینه ارائه خدمات سرویس و نگهداری پله برقی نیز فعالیت گسترده و حرفه ای دارد که می‌توانید از این خدمات، با بهترین و نازلترین قیمت ها استفاده کنید.

خدمات سرویس و نصب آسانسور

اجرای تمامی مراحل نصب پله برقی با ایمنی بالا

نصب و اجرای پله برقی نیز همانند فرایند نصب آسانسور، نیازمند بررسی دقیق محل، تعیین نوع پله برقی و طراحی دقیق دستگاه است. برای آشنایی بیشتر با مراحل نصب به موارد زیر توجه کنید:

بازدید محل نصب

محل نصب پله توسط کارشناسان بررسی شده و نوع پله برقی مناسب مشخص می‌گردد.

طراحی و تعیین مشخصات

پس از بازدید، باتوجه به موقعیت مورد نظر، نقشه های پله برقی به همراه جزئیات طراحی خواهد شد.

برقراری ایمنی و استاندارد

استاندارد و ایمنی پله برقی، حرف اول را می‌زند. این موضوع می‌تواند خسارات جانی جبران ناپذیری بهمراه داشته باشد. از همین رو تمامی تدابیر ایمنی اجرا خواهد شد.

نصب نهایی و تاییدیه

پس از نصب و رسیدن به مرحله بهره برداری از پله برقی، برای تاییدیه نهایی به ارگان مربوطه درخواست داده شده و به مرحله بهره برداری نهایی می‌رسیم.

مشاوره تلفنی رایگان و بازدید از محل

اگر قصد نصب پله برقی در محل مورد نظرتان را دارید، می‌توانید به راحتی روی تیم فنی آروین تجارت حساب کنید. تکنسین های ما، به شما مشاوره تلفنی رایگان ارائه داده و در صورت تمایل شما، از محل بازدید نموده و بهترین گزینه ها را برای این امر به شما پیشنهاد می‌دهند.

مشاوره رایگان نصب آسانسور

نمونه کار پله برقی

بهترین شرکت نصب پله برقی

طراحی و نصب پله برقی دارای حساسیت بسیار بالایی بوده و نیاز به دانش، تخصص و مهارت ویژه کارکنان این حوزه است. شرکت آروین تجارت آسانبر متشکل از تیمی حرفه ای و خبره در این زمینه، بعنوان یکی از بهترین شرکت پله برقی در تهران بوده که افتخارات زیادی در این حوزه کسب نموده است. شما می‌توانید باخیال راحت به ما در این زمینه اطمینان کرده تا نتیجه کار را مشاهده کنید.

قیمت نصب پله برقی

قیمت نصب پله برقی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. از ارتفاع و نوع پله برقی گرفته تا محل نصب، موتور پله برقی و… برای اطلاع از آخرین قیمت های پله برقی با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات کامل در این زمینه کسب نمایید.

نصب انواع آسانسور آروین تجارت

اجرای پله برقی با آرایش تکی

نوعی از پله برقی وجود دارد که برای مکان های تجاری بسیار مناسب است. در این نوع پله با آرایش تکی، مسیر افقی کوتاهی بین بازوهای پله برقی درنظر گرفته می‌شود که مردم در حین جابجایی می‌توانند مغازه ها یا غرفه های مختلف را ببینند.

پله برقی موازی، متقاطع و منحنی

انواع پله برقی موازی، به صورت یک سره بوده و دو سطح مرتفع را به یکدیگر متصل می‌کند. این نوع پله برای اماکنی که زمان دسترسی بین دو توقف اهمیت دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدل ضربدری نیز برای فروشگاه ها و یا ساختمان های اداری مورد استفاده قرار گرفته و معمولا بیشترین تقاضا مربوط به این نوع پله برقی است. همچنین نوع دیگری از پله برقی وجود دارد که با نام منحنی معروف است. این دستگاه جهت افزایش زیبایی و جذابیت فضای معماری داخلی ساختمان و همچنین صرفه جویی در فضاها بسیار کاربرد دارد.

سفارش پله برقی با قیمت اقتصادی

اگر قصد خرید و سفارش پله برقی را برای فضای مورد نظرتان را دارید، فقط کافی است تا با مشاورین و تکنسین های آروین تجارت تماس بگیرید. ما همه روزه پاسخگوی مشتریان عزیز هستیم. همچنین از دیگر مزایای رقابتی شرکت آروین تجارت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش بسیار قوی است. شرکت آروین تجارت آسانبر از ابتدای اجرای پروژه پله برقی تا انتها و خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری، همراه شما عزیزان خواهد بود.

آسانسور

سوالات متداول

قیمت پله برقی با توجه به حجم کار، محل پروژه و نوع پله برقی کاملا متفاوت است. همچنین به دلیل نوسان قیمت در بازار پله برقی، نمیتوان قیمت دقیقی ارائه کرد. بر همین اساس، برای کسب اطلاعات دقیق از آخرین قیمت های اجرای پله برقی می‌‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پله برقی ها از نظر نوع آرایش اجرا و همچنین از نظر محل نصب به مدل های گوناگونی تقسیم بندی می‌شوند. از نظر نوع کاربری، انواع پله برقی را می‌توان به تجاری، outdoor، نیمه تجاری، غیر تجاری و داخلی یا indoor تقسیم بندی کرد.

همچنین از نظر آرایش اجرا انواع مختلفی مانند ضربدری یا متقاطع، منحنی و آرایش تکی از انواع رایج پله برقی محسوب می‌شوند.

error:
اسکرول به بالا